KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5348194
nr 534 8194
Pastell
signerad, Gamla stan, 33x26
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 4 augusti 2008
kl 17:01:05
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr