KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5348194

nr 534 8194

Pastell

signerad, Gamla stan, 33x26

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 4 augusti 2008
kl 17:01:05